Categories
Uncategorized

Wii Fit

Iegādājos produktu WII FIT, diezgan izklaidējoši šodien liekas. Cena 75Eur, kas nozīmē ka LV būs 75LVL kad būs (droši jau ka ir tikai nevaru atrast). Var patrennēties, bariņā vai viens pats. Īpaši forša balansēšana pa virvi un bumbņu ripināšana balansējot likās.
Mans BMI (Body mass index) 22.xx, sievai vispār 18.xx, (ideāli skaitās zem 22) tā ka mazliet rēku parāva daži review par wii fit, kuros rakstīts, ka reviewerim ar visu ģimeni iedots novērtējums, ka overweight kārtīgs 🙂 Un novērtējums uzreiz draņķīgs.
Interesanti – LV kad pirku pašu wii konsoli, līdzi nenāca neviena uzlīme ar kuru reģistrēties club-nintendo.com . Kādi viltībnieki noteikti izrevidējuši kastes 🙂 Jo tādā veidā var tikt pie par brīvu pāris spēlītēm vecajām. LV jau gan vispār nav paredzēts wii izplatīšanai, valsti pat nevar izvēlēties uzstādījumos.

3 replies on “Wii Fit”

par uzstādījumiem…. LV gan var izvēlēties, bet tad caur netu nekur diži nevar tikt klāt, piem., Contest channel, laikam arī ar laika ziņu kanālu tad bija kādas problēmas, tādēļ manās mājās patriotiskā dziņa tika apslāpēta un uzstādījumos uzlikta England

Nu ja, laikam pareizak bija teikt “nav jegas izveleties” 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *